STRONA GŁÓWNA KONTAKT
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2014-08-04
  Kolejny numer magazynu "Szerokości" trafił do rąk pasjonatów wielkich pojazdów ciężarowych oraz uczestników programu lojalnościowego o tej samej nazwie. Czasopismo można również znaleźć we wszystkich punktach handlowych Grupy DBK oraz w wybranych punktach partnerskich. Jesteśmy odpowiedzialni za projekt graficzny, skład, redakcję, przygotowanie do druku, druk po dystrybucję.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2014-07-15
  Na rynek trafił kwartalnik dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego UNIQA - "UNIQALNI". Ten wiodący ubezpieczyciel adresuje czasopismo do swojej szerokiej sieci agentów oraz współpracowników. Do zadań BTH- STUDIO należy pełna obsługa: redakcja, skład, DTP, druk oraz dystrybucja.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2014-07-03
  Kolejny folder wizerunkowy dla firmy JM Elektronik sp. z.o.o. Tym razem kierowany jest do klientów zagranicznych. Do nas należał projekt, skład, DTP oraz druk.
 • DIGITAL PUBLISHING2014-06-15
  Stworzyliśmy elektroniczną wersję magazynu "RISK FOCUS". eMagazyn przeznaczony jest na tablety działające na platformie Apple iOS jak i Androidzie. Zadaniem BTH-STUDIO było stworzenie tabletowej wersji layoutu, kodowoanie, dodanie interaktywnych treści oraz udostępnienie gotowej aplikacji użytkownikom końcowym.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2014-06-10
  "RISK FOCUS" to magazyn wydawany przez towarzystwo ubezpieczeniowe ERGO HESTIA. Jest on adresowany do wszystkich, którzy interesują się tematem ryzyka w bardzo szerokim pojęciu i zakresie. Zadaniem BTH-STUDIO jest projekt graficzny, skład, DTP, druk oraz dystrybucja.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2014-05-05
  Folder wizerunkowy dla firmy REMO-CAR, przedstawiający zalety samochodów dostawczych IVECO. Naszym zadaniem był projekt layoutu, skład, DTP oraz druk.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2014-04-15
  Nagradzany kwartalnik "Albatros" tworzony od 4 lat dla międzynarodowego koncernu British American Tobacco doczekał się kolejnego wydania. Zadaniem BTH-STUDIO był projekt layoutu, fotoedycja, tworzenie infografik, skład, DTP, druk oraz dystrybucja.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2013-02-08
  Na biurka oraz do komputerów pracowników biura British American Tobacco w Warszawie trafił kolejny numer newslettera, w którym czytelnicy jak zwykle mogą znaleźć najświeższe aktualności z życia firmy BAT w Polsce. Tegoroczne wydanie wzbogaciliśmy o nowoczesną, internetową wersję czasopisma dostępną w dwóch wersjach językowych.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2013-01-04
  Ten 40-stonicowy, zewnętrzny magazyn kierowany jest do wszystkich pasjonatów samochodów ciężarowych, ze szczególnym uwzględnieniem uczestników programu lojalnościowego "Szerokości!". BTH-STUDIO odpowiada za projekt layoutu, kompleksową obsługę graficzną, skład oraz przygotowanie do druku. Czasopismo wydawane przy redakcyjnej współpracy z PRESSTOREAD.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-12-17
  Lektura zimowego wydania Albatrosa umli świąteczny czas pracownikom British American Tobacco. BTH-STUDIO jest autorem szaty graficznej magazynu oraz odpowiada za kompleksową obsługę w zakresie składu i druku poszczególnych wydań. Współpraca BTH-STUDIO z British American Tobacco trwa od roku 2010.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-12-12
  Pracownicy biura British American Tobacco w Warszawie doczekali się kolejnego "gorącego" wydania swojego firmowego newslettera, zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej. Newsletter jest doskonałym przykładem, że to co najbardziej aktualne i podane w bardzo zwięzłej formie, może być także atrakcyjne dla oka i bardzo ciekawe dla odbiorcy.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-11-20
  Zaprojektowaliśmy dla BAT serię materiałów graficznych wspierającą komunikację wewnętrzną. Wśród nich: dwujęzyczny informator BHP dla wszystkich odwiedzających fabrykę w Augstowie; szereg grafik informacyjnych umieszczonych w całej fabryce na wielkich powierzchniach oraz dodatkowo ekologiczną kartę świąteczną, wymagającą specjalnego projektu graficznego.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-10-20
  Folder informacyjny dla czołowej firmy deweloperskiej - MURAPOL propagującej zalety budowanego osiedla mieszkaniowego w Katowicach to kolejny owoc współpracy naszej agencji z firmą PRESSTOREAD. Zadaniem BTH-STUDIO było zaprojektowanie layoutu, skład, dobór ilustracji oraz przygotowanie do druku.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-10-10
  Kolejny numer nominowanego do tytułu "Biuletynu Roku" oraz "Layoutu Roku" kwartalnika "Albatros" trafił do rąk pracowników British American Tobacco w Augustowie. Wydajemy ten kwartalnik nieprzerwanie od 2010 roku - w dwujęzycznej (polsko-angielskiej) wersji drukowanej oraz elektronicznej. Cieszy się on niesłabnącą sympatią Czytelników.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-10-05
  Przy współpracy z firmą PRESSTOREAD stworzyliśmy magazyn zewnętrzny dla firmy MURAPOL. Zadaniem BTH-STUDIO było przygotowanie projektu layoutu wydawnictwa oraz jego skład. Czasopismo jest kierowane do obecnych oraz potencjalnych klientów developera. Na uwagę zasługuje duży format magazynu.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-09-30
  Na biurka oraz do komputerów pracowników biura British American Tobacco w Warszawie trafił kolejny numer newslettera, w którym czytelnicy jak zwykle mogą znaleźć najświeższe aktualności z życia firmy BAT w Polsce. Zadaniem BTH-STUDIO jest projekt, skład oraz publikacja Newslettera w wersji polskiej oraz angielskiej.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-09-20
  Wydawany przez nas kwartalnik "Albatros", adresowany do pracowników British American Tobacco w Polsce, został nominowany w prestiżowym Konkursie Biuletynów Firmowych w kategoriach: "Biuletyn Wewnętrzny Roku" oraz "Layout Roku". Nominacja jest potwierdzeniem owocnej, kilkuletniej współpracy pomiędzy BTH-STUDIO a BAT Polska, oraz wysiłku włożonego przez obydwie strony w stały rozwój pisma.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-09-15
  "Farmacja Praktyczna" to czasopismo zewnętrzne, kierowane do lekarzy oraz farmaceutów z całej Polski. Naszym zadaniem był skład 52-stonicowego wydawnictwa. Dostępna jest również wersja elektroniczna na iPad oraz tablety z systemem Android. Skład zlecony przez firmę Valkea.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-09-10
  Zaprojektowaliśmy materiały informacyjne i reklamowe dla Grupy DBK oraz WTC, dystrybuowane na terenie całego kraju. Ich adresatem są kierowcy samochodów ciężarowych. Dodatkowo, nasza agencja jest autorem logo promującego 15-lecie współpracy firmy DBK z DFK. Projekt zlecony przez firmę PRESSTOREAD.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-08-30
  Dla naszego stałego Klienta, firmy JM Elektronik sp. z o.o., wykonaliśmy szereg grafik reklamowych, mających na celu uzupełnienie stoiska targowego firmy o istotne informacje, dotyczące jej oferty. Grafiki mają charakter wielkoformatowy.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-08-15
  Księga Znaków dla DBK Finance to kolejny projekt, z któym przyszło nam się zmierzyć zaraz po zaprojektowaniu logotypu dla tej samej firmy. Księga zostałą wykorzystana m.in. w procesie zastrzegania znaku towarowego w Urzędzie Patentowym. Projekt zlecony przez firmę PRESSTOREAD.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-08-10
  Pracownicy biura British American Tobacco w Warszawie doczekali się kolejnego "gorącego" wydania swojego firmowego newslettera, zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej. Newsletter jest doskonałym przykładem, że to co najbardziej aktualne i podane w bardzo zwięzłej formie, może być także atrakcyjne dla oka i bardzo ciekawe dla odbiorcy.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-07-25
  Grupa DBK to powiązane ze sobą kapitałowo spółki, które dbają o to, aby klienci mogli w jednym miejscu zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów ciężarowych postanowiła pójść o krokt dalej, realizując projekt DBK FINANCE. Agencja BTH-STUDIO była odpowiedzialna za projekt logotypu przedsięwzięcia oraz księgi znaku. Zlecenie PRESSTOREAD.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-07-13
  Materiały reklamowe, które będą dystrybuowane na targach elektroniki w Warszawie, to nasza kolejna produkcja dla firmy JM Elektronik sp. z o.o. BTH-STUDIO jest również odpowiedzialne za projekt spójnej identyfikacji wizualnej firmy.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-07-01
  BTH-STUDIO zaprojektowało grafiki wspomagające komunikację nowej strategii w firmie British American Tobacco. Na tę potrzebę stworzyliśmy 32 nowoczesne infografiki, z których każda symbolizuje inny obszar aktywności firmy. Wszystko zostało finalnie "ubrane" w nowoczesną formę, opartą na stylizacji wizerunku tableta.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-06-26
  Pod koniec czerwca pracownicy augustowskiej fabryki BAT mogą zapoznać się z treścią kolejnego wydania magazynu wewnętrznego ?Albatros?. BTH-STUDIO tradycyjnie zajęło się kompleksowym przygotowaniem publikacji - od redakcji i edycji tekstów, przez skład i przygotowanie do druku, aż po sam druk i dystrybucję magazynu.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-06-15
  Dalsza część opracowowywania przez BTH-STUDIO materiałów informacyjnych, wspierajacych komunikację wprowadzenia projektu w BAT. Tym razem nacisk położyliśmy m.in. na: roll-upy, prezentacje, naklejki i gadżety z logiem projektu. Część z nich trafiła rónież do holenderskiego oddziału BAT.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-06-05
  Po raz kolejny uznana na całym świecie firma British American Tobacco zwróciła się z prośbą do agencji BTH-STUDIO o przygotowanie materiałów graficznych i informacyjnych, mających na celu wsparcie komunikacji wewnętrznej. Tym razem w innowacyjny i nieszablonowy sposób przygotowujemy pracowników do wprowadzenia nowego oprogramowania w firmie.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-05-15
  Na biurka oraz do komputerów pracowników biura British American Tobacco w Warszawie trafił kolejny numer newslettera, w którym czytelnicy jak zwykle mogą znaleźć najświeższe aktualności z życia firmy BAT w Polsce. Zadaniem BTH-STUDIO jest projekt, skład oraz publikacja Newslettera w wersji polskiej oraz angielskiej.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-05-05
  Dla firmy Velo sp. z o.o. zaprojektowaliśmy plakaty A2, wspierające działalność marketingową firmy. Plakaty były wykorzystywane w blisko 150 placówkach handlowych Klienta na terenie całego kraju.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-04-30
  Kontynuacja serii plakatów promujących zalety przestrzegania zasad BHP w fabryce British American Tobacco. Tym razem koncepcja zakładała wykonanie plakatów z wykorzystaniem wizerunków pracowników fabryki. Sesje fotograficzne oraz zaawansowane fotomontaże pozwoliły na uzyskanie plaktatu, który doskonale trafia z przekazem do odbiorcy.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2012-04-21
  Bezpieczeństwo to dla augustowskiej fabryki BAT sprawa najwyższej rangi. Dlatego miło nam jest wesprzeć firmę British American Tobacco serią plakatów formatu A2, promujących ten aspekt działalnosci koncernu. Do zadań BTH-STUDIO należały: projekt, wykonanie oraz produkcja.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-04-10
  Światło dzienne ujrzało wiosenne wydanie kwartalnika "Albatros". BTH-STUDIO jest autorem szaty graficznej magazynu oraz odpowiada za kompleksową obsługę w zakresie składu i druku poszczególnych wydań. Współpraca BTH-STUDIO z British American Tobacco trwa od roku 2010.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-03-15
  Na terenie całej Polski, w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy ukazał się 100-stronicowy, zaprojektowany przez naszą agencję katalog asortymentu firmy VELO. Do nas należał również skład publikacji. Firma Velo wraz z partnerami handlowymi tworzy największą ogólnopolską sieć specjalistycznych sklepów rowerowych - Dobre Sklepy Rowerowe.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-03-03
  Światło dzienne ujrzało wiosenne wydanie kwartalnika "Albatros". BTH-STUDIO jest autorem szaty graficznej magazynu oraz odpowiada za kompleksową obsługę w zakresie składu i druku poszczególnych wydań. Współpraca BTH-STUDIO z British American Tobacco trwa od roku 2010.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-02-26
  Zaprojektowaliśmy kolejną porcję materiałów informacyjnych dla JM Elektronik sp. z o.o. Produkcje te mają na celu promowanie produktów oferowanych przez JM oraz budowanie wizerunku nowoczesnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmy elektronicznej w Polsce.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2012-02-02
  Zakończyliśmy skład najnowszego wydania magazynu "Wolny Rynek". Tematem wiodącym numeru jest relacja z organizowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą gali "Umiejętności i Kompetencji". Do zadań BTH-STUDIO należał skład publikacji. Projekt zlecony przez STUDIOPRESS.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-12-20
  Na biurka oraz do komputerów pracowników biura British American Tobacco w Warszawie trafił kolejny numer newslettera, w którym czytelnicy jak zwykle mogą znaleźć najświeższe aktualności z życia firmy BAT w Polsce. Zadaniem BTH-STUDIO jest projekt, skład oraz publikacja Newslettera w wersji polskiej oraz angielskiej.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-12-15
  Specjalne, bo aż 64-stronicowe świąteczne wydanie kwartalnika "Albatros" właśnie trafiło do augustowskiej fabryki BAT. Naszym zadaniem był projekt, skład, dobór ilustracji, obróbka istniejących grafik, przygotowanie do druku, druk oraz spedycja.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-11-20
  Na zlecenie agencji Valkea firma BTH-STUDIO zaprojektowała layout magazynu dla firmy PZU Życie. Czasopismo ma charakter wewnętrzny i kierowane jest do pracowników firmy oraz współpracujących z nią agentów w całej Polsce.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-11-05
  Kolejny numer czasopisma "Wolny Rynek" trafił do rąk czytelników. Wydawcą magazynu jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Do zadań BTH-STUDIO należał skład publikacji. Projekt zlecony przez STUDIOPRESS.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-10-17
  Po bardzo dobrze przyjętym przez rynek, zaprojektowanym przez BTH-STUDIO folderze firma VELO Sp. z o.o. zwróciła się z prośbą o zaprojektowanie i skład kolejnego wydawnictwa, które będzie promowało bezpieczną i wygodną jazdę na rowerze. Produkcja jest dodawana do każdego roweru zakupionego w sieci Dobrych Sklepów Rowerowych.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-10-04
  Na biurka oraz do komputerów pracowników biura British American Tobacco w Warszawie trafił kolejny numer newslettera, w którym czytelnicy jak zwykle mogą znaleźć najświeższe aktualności z życia firmy BAT w Polsce. Zadaniem BTH-STUDIO jest projekt, skład oraz publikacja Newslettera w wersji polskiej oraz angielskiej.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-09-09
  BTH-STUDIO wykonało projekt layoutu czasopisma dla Galerii Handlowej "Millenium" w Rzeszowie. Magazyn zewnętrzny, adresowany do klientów centrum handlowego ma skupiać się na promowaniu najnowszych trendów mody oraz propagowaniu zdrowego trybu życia. Projekt na zlecenie Valkea.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-08-22
  Zakończyliśmy skład kolejnego numeru "Gastromaniaka". Jest to produkcja o charakterze B2C, kierowana do ludzi, których pasją, sposobem na życie oraz zarabianie jest szeroko pojęta żywność. Gwiazdą numeru jest znana z serii "Wiem, co jem" Katarzna Bosacka. Skład zlecony przez STUDIOPRESS.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-07-25
  Pracownicy biura British American Tobacco w Warszawie mogą zapoznać się z nowym numerem newslettera, w którym czytelnicy jak zwykle mogą znaleźć najświeższe aktualności z życia firmy BAT w Polsce. Zadaniem BTH-STUDIO jest projekt, skład oraz publikacja Newslettera w wersji polskiej oraz angielskiej.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2011-07-13
  Zaprojektowaliśmy serię reklam prasowych dla firmy JM Elektronik sp. z o.o. Materiały są publikowane w prasie branżowej i reklamują produkty oferowane przez Klienta. Wykonaliśmy je zgodnie ze spójną identyfikacją wizualną, opracowaną również przez BTH-STUDIO.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-06-23
  Światło dzienne ujrzałowakacyjne wydanie kwartalnika "Albatros". BTH-STUDIO jest autorem szaty graficznej magazynu oraz odpowiada za kompleksową obsługę w zakresie składu i druku poszczególnych wydań. Współpraca BTH-STUDIO z British American Tobacco trwa od roku 2010.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-05-18
  Dostępny jest już najnowszy numer czasopisma "Wolny Rynek", którego wydawcą jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, a odbiorcą - przedsiębiorcy. Do zadań BTH-STUDIO należał skład publikacji, zlecony przez STUDIOPRESS.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-04-25
  Zakończyliśmy właśnie skład czasopisma "Gastromaniak" dla Polskiego Stowarzyszenia Lokali Gastronomicznych. Ten zewnętrzny magazyn zawiera w sobie treści zarówno poradnikowe - dla właścicieli punktów gastronomicznych, jak i traktuje ogólnie o właściwym żywieniu oraz zdrowym trybie życia. Skład na zlecenie STUDIOPRESS.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-04-11
  Dla firmy Velo sp. z o.o. zaprojektowaliśmy i złożyliśmy folder, który jest dołączany do każdego zakupionego roweru w sieci Dobrych Sklepów Rowerowych na terenie całego kraju. Wydawnictwo składa się z części poradnikowej oraz katalogowej, która promuje marki znajdujące się w ofercie firmy.
 • PROJEKTOWANIE GRAFICZNE2011-04-05
  Dla British American Tobacco w Augustowie oraz głównego oddziału BAT w Londynie zaprojektowaliśmy plakaty A2 wspierające komunikację strategi rozwoju Firmy. Produkcje powstały w 2 wersjach językowych: polskiej i angielskiej.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-03-25
  Pod koniec marca pracownicy augustowskiej fabryki BAT mogą zapoznać się z treścią kolejnego wydania magazynu wewnętrznego ?Albatros?. BTH-STUDIO tradycyjnie zajęło się kompleksowym przygotowaniem publikacji - od redakcji i edycji tekstów, przez skład i przygotowanie do druku, aż po sam druk i dystrybucję magazynów.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE2011-03-18
  Stworzyliśmy dla firmy British American Tobacco materiały informacyjne, adresowane do studentów z całej Polski, którzy zamierzają uczestniczyć w Programie Menedżerskim BAT. Do naszych zadań należało zaprojektowanie szaty graficznej, opracowanie tekstów do broszury, skład oraz stworzenie profilu na portalu pracuj.pl.
 • PROJEKTOWANIE PRASOWE0000-00-00